Pjesa më e madhe e meshkujve që kanë të dashura, partnere, bashkëjetuese apo gra, hedhin sytë shpesh tek femrat e tjera dhe po aq shpesh priten të zënë dashnore. Ato tundohen prej tyre nga disa faktorë që lidhen me pamjen e jashtme, kuriozitetin si dhe dëshirën për shtigje të reja. Shkaqet...
Një suprizë e bukur u është bërë nga nëna e tyre dy fëmijëve në Florida. Ajo ka përzgjedhur një mënyrë mjaft të këndshme për t’i dhënë lajmin se është në pritje të ëmbël dhe se ata do të behen me vëlla ose motër. Në videon e publikuar në TikTok tashmë virale,...
Ishte live në një emision televiziv, por nuk e mbajti dot veten. Ngjarja ndodhi në studion e televizionit të njohur turk ATV. Mësohet se pasi i vdiq bashkëshorti, 18-vjeçarja Gülşen Caymaz shkoi të jetonte pranë nënës së saj me dy fëmijët, por një ditë ajo u zhdùk papritur. Vajza i tha të...
Vazo një, portokalli dhe me lule: ai që zgjedh vazon e parë është një person që ka një egërsi të caktuar të fshehur brenda vetes. Ju e dini shumë mirë që ju pëlqen të egërsoheni dhe se nuk keni frikë ta lini veten të shkojë: sidoqoftë, nuk jeni më...
Engjëjt janë gjithmonë rreth nesh, duke na udhëhequr dhe mbrojtur. Ndonjëherë nuk jemi plotësisht të vetëdijshëm për praninë e tyre, por kjo nuk do të thotë që nuk mund të marrim një mesazh nga ta, shkruan “Italia Feed”. Në foton më poshtë mund të shihni katër simbole qiellorë të përdorur...
Një burri në Lituani i janë hequr nga stomaku një kilogram thonj, vida, arra dhe thika. Ai kishte gëlltitur objekte metalike për një muaj pasi kishte lënë alkoolin, thanë mjekët. Disa nga objektet e nxjerra gjatë operacionit në Spitalin Universitar Klaipeda ishin të gjata 10 cm (4in). Kirurgu Sarunas Dailidenas e...
Një turiste ruse është befasuar nga dëshira e zjarrtë e meshkujve shqiptarë për s*ks. Bukuroshja ka ndezur imagjinatën e tyre përmes fotove të nxehta që ka postuar në profilin e saj në Instagram. Së fundmi ajo ka vizituar Shqipërinë me disa nga mikeshat e saj. Ajo ka postuar foto dhe video të...
Diamantet thuhet se janë miku më i mirë i një gruaje, por unazat janë edhe më unike. Me detaje interesante, gurë me shkëlqim dhe forma të ndryshme, unaza që zgjidhni zbulon shumë për personalitetin tuaj, sipas “Italia Feed”. Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Ju jeni plot energji dhe është e pamundur të harroheni...
Noiva do Cordeiro është një qytet ku jetojnë gratë. Ai u themelua në 1891 nga Maria Senorina de Lima, e cila u dëbua nga fshati i saj për tràdhti bashkëshortore. Sot në qytetin e vogël Brazilian jetojnë vetëm 600 njerëz, ku disa gra kanë burra dhe fëmijë, megjithatë, burrat mund...
“U ndjeva tmerrësisht keq kur mësova se partneri im kishte një lidhje me një grua tjetër gjatë kohës që isha shtàtzënë me fëmijën e dytë”,- kështu e nis rrëfimin për “Dear Deidre” të “The Sun” një 30-vjeçare. Ajo tregon se si gruaja me të cilën partneri e tràdhtonte, e kontaktoi...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com