Noizy dhe Oriola Marashi janë dy personazhe mjaft të afërt me njëri-tjetrin. Oriola Marashi ka ndarë në rrjetet sociale disa foto të reja, ku duket sexy por jo aq shpërthyese sa herët e para. Noizy nuk i ka kursyer një koment paksa delikat dhe nuk ka aspak të bëjë me një...
Nuk kanë kaluar as 2 ditë qëkur Arkimed Lushaj (Stresi) u la i lirë, pasi akuzohej për përdorim të lëndëve narkotike, dhe u shoqërua në polici, dhe më pas u la i lirë. Por dje ai ka publikuar një këngë ku shihet teksa konsumon marijuanë dhe me kallash në duar....
Kejvina Kthella është një ndër vajzat më të lakuara në media. Që në pjesmarrjen e saj të parë si velinë në emisionin “Xing me Ermalin” ajo mori vëmendje të menjëhershme. Bukuroshnja është po ashtu edhe shumë aktive në rrjetet sociale. Ndërsa sot ajo ka ndarë me ndjekësit fotot nga setet...
Elhaida Dani ndodhet në Rusi, në qytetin e Moskës dhe arsyeja për këtë lidhet me karrierën e saj muzikore. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Elhaida ka treguar se do të performojë në një nga skenat më të rëndësishme botërore. Këngëtarja që famën e mori në Itali,Elhaida Dani, duket që...
E ftuar sot në rubrikën "Ka një mesazh për ty", tek "E diela shqiptare" ishte Antonela e cila tregoi historinë e dashurisë së saj me Ermirin të cilin e njihte që në fëmijëri. Ndonëse ata ndjenin për njëri-tjetrin, Antonela ishte martuar me dikë tjetër dhe me të kishte një vajzë....
Alesia Bami është nder modelet më të njohura në vend. Fotot e saja nënrrjete sociale bëjnë namin me ‘like’ dhe shumë komente, ku kryesisht i bëjnë meshkujt. Me siguri pjesa më e madhë në statistikat e Instagramit të Alesian tregojnë se është gjinia mashkullore. Fotot me bikini nuk mungojnë...
Edhe përse shumë gjëra mund të kenë ndryshuar në emisione të ndryshme, në “Opinion” një gjë nuk ka ndryshuar; moderatori Blendi Fevziu. Ai ka plot 20 vite në krye të këtij programi dhe prej vitesh vazhdon të jetë një konkurrent i fortë për programet e tjera. Drini Zeqo është...
Postimi më i fundit i Bes Kallakut, humori i të cilit gjithnjë të bën me dhimbje barku nga të qeshurat, ka shkaktuar një reagim “shpërthyer” në rrjetet sociale, pasi ka ironizuar me situatën e fundit ku SHBA me aletatët bombarduan të shtunën Sirinë, në kërcënim të Rusisë që e...
Prej ditësh, qendër e lajmeve rozë në mediat online dhe ato të shkruara është moderatorja e njohur, Jona Spahiu. Fillimisht ishte emisioni Chaud Patate dhe më pas, media të tjera online që treguan se Spahiu dhe partneri i saj do të kurorëzojnë lidhjen e tyre në një ceremoni private dasme...
Pas divorcit që pasoi 11 vite martesë, aktori Brad Pitt vendosi të jepte një “copëz këshillë” mbi martesën. “Natyrisht, unë nuk jam një ekspert në marrëdhënie. Unë do të kisha bërë ndryshe… Pas humbjes së një gruaje që e desha dhe martesës gati 11-vjeçare, kjo është këshilla që unë do...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com