Graciano Tagani i ka propozuar për martesë Argjira Spancës ditën e sotme para gjithë Shqipërisë. Në fakt e gjitha ishte inskenim për rubrikën e lojërave “Dielli apo Hëna” në “E diell” ndonëse u duk shumë i vërtetë. Balerinit iu kërkua t’i propozonte partneres së tij në skenë dhe në jetë...
Flamuri shqiptar dhe ai kroat, flakadanë, valle dhe me plisat në kokë. Kështu është festuar dasma e mesfushorit të Romës, Ante Çoriç, i cili luan i huazuar te Zyrihu, me Sara Prengën, vajzën e ish-futbollistit të Partizanit, Besnik Prenga, e cila është dhe motra e lojtarit të Kombëtares, Herdi...
'A Live Night' erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të dashur të publikut. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Alban Skënderaj ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca të të gjitha moshave prej vitesh. Këngëtarin dhe...
Vëllezërit Veshaj duket se i janë futur seriozisht industrisë së muzikës. Kësaj herë është Romeo i cili ka vendosur të ndahet nga binjaku Donald, për të sjellë një bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur nga Kosova, Ermal Fejzullahu. Projekti i ri u publikua mbrëmjen e sotme. Kënga me titull "Më e mira"...
Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina fitoi një vëmendje të madhe nga emisioni i dashurisë dhe që nga ajo kohë është përfolur shpesh në media. Hera e fundit që emri i tij është lakuar, ka të bëjë me pjesëmarrjen e tij në emisionin më të ri “Kepi i Tùndimit” që...
Donald Veshaj, kur ishte konkurrent në “Big Brother VIP”, u shpreh se nëse fiton çmimin e madh, paratë do t’i shpenzojë për bamirësi. Ndonëse nuk fitoi, ai it ha ndjekësve të tij në rrjetet sociale se do të ndërtojë katër shtëpisë për katër familje që kanë nevojë. Capital T, duke...
I pyetur nga vëllezërit Veshaj, Capital T rrëfeu se nuk është në një marrëdhënie romantike. Për këtë arsye, Donaldi dhe Romeo menduan “të ndihmonin” të ftuarin e tyre në emisionin “Më lër të flas”. “Unë shpresoj shumë të jesh i sinqertë në atë që thua, të paktën si mashkull, sepse loja...
Beniada Nishani është njëra prej protagonisteve më të dashura të publikut në edicionin e parë të ‘Big Brother VIP’. Biondja e bukur arriti deri në finale të spektaklit televiziv dhe mes tjerash veçohej edhe për dukjen e saj. Tash kur kanë kaluar muaj nga përfundimi i BB VIP dhe temperaturat...
Adelina Tahiri, këngëtarja e njohur nga Shkupi prej vitesh tashmë nuk merret me muzikë dhe ka vendosur t’i dedikohet familjes së saj. Këngëtarja prej kohësh është martuar me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjoza Markov me të cilin ka edhe një djalë, Jonin. Që kur bëri publike lidhjen e saj,...
Rigels Rajku i njohur nga të gjithë si Noizy, ka qenë qendra e vëmendjes për ditë me rradhë për shkak të sherrit të bujshëm me Kleviol Ahmetin. Mirëpo situata tashmë është më e qetë dhe këtë gjë e ka treguar vetë reperi, i cili ka qenë shumë aktiv në Instagram....
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com