Këngëtarja e famshme shqiptare Aurela Gaçe është shprehur e prerë kundër tràdhtisë mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra”. E pyetur nëse e fal tràdhtinë ajo u shpreh në mënyrë kategorike jo duke shtuar se personi tjetër duhet të mbledhë mendjen e të mos bëje gabime të tilla. Monika Lubonja: A...
Më 1 shtator të vitit 2017 Xhensila dhe Besi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë dhe shijuan një muaj mjalti ashtu siç ndodh vetëm në ëndrra. Ndërsa në korrik të 2018-ës, çifti u bënë prindër për herë të parë. Aktori dhe këngëtarja u bekuan me një vajzë, të cilën...
Aktori i njohur Ermal Mamaqi duket se është duke punuar me një projekt të ri. Së shpejti ai do të sjellë një film të ri në kinematë shqiptare ku pjesë e tij do të jetë dhe aktori Blerim Destani. Këtë gjë moderatori e ka bërë të ditur nëpërmjet një videoje...
Dy këngëtarët më të pëlqyer të momentit Loredana Zefi dhe Rigels Rajku ose ndryshe i njohur me emrin e artit Noizy, kanë realizuar së fundmi bashkëpunimin e tyre muzikor i cili që ditën që është publikuar ka thyer një rekord klikimesh. Mirëpo prej disa ditësh në rrjet po qarkullon një...
Kjo vajza kaq e ëmbël është modelja më bukuroshe shqiptare, Arbenita Ismajli. Arbenita e cila momentalisht ndodhet në Londër ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga fëmijëria ku duket një kukull e vërtetë. Duket sikur s’ka ndryshuar fare nga bukuroshja që është sot sidomos në pjesën e syve, që...
Tanimë që jemi kaq pranë verës, artistët sigurohen që të sjellin këngë verore që do të dëgjohen kudo. E në një ‘garë’ të tillë padyshim që dy janë më mirë se një, këngëtarët bëhen bashkë. Së fundmi dy artistë shumë të njohur na kanë treguar se do të kenë një...
Dhurata Dora është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun, jo vetëm për zërin e mrekullueshëm që ka, por edhe për përformacat interesante që sjell. Pak kohë më parë, këngëtarja ka lançuar këngën e saj më të re me titull “Sa m’ke mungu’, një këngë padyshim dashurie....
Një grua që urrente gjòksin e saj të madh, ka zbuluar se si asetet i ka kthyer në avantazh për të shlyer borxhin e familjes prej 130 mijë paund. Amy Sophia u shpreh se nuk ndihej mirë në lëkurën e saj gjatë gjithë kohës dhe e kishte të vështirë...
Në një intervistë ndryshe sonte në “A Live Night”, Alban Skënderaj tha se momenti kur mori vesh se nëna e tij vùante nga një s3mundje të pàshërueshme ishte momenti më i vështirë i jetës së tij. Në të njëjtën kohë, ai mori vesh edhe se Miriami ishte shtàtzënë por nuk...
Dashur-padashur emri i tij lakohet shpesh krah emrave të vajzave të ndryshme të showbizit. Këtë herë Romeo Veshaj po përflitet për raportin me ish-konkurrenten e “Për’puthen” Melisa Lleshi. Aktori ka publikuar një këngë të re me Ermal Fejzullahun dhe Melisa ka qenë nga të parat që e ka mbështetur publikisht....
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com