Anna Lika është një nga personazhet më të përfolur në showbizin shqiptar. Përveç karrierës së saj si aktore, Anna është bërë shumë herë pjesë e mediave për shakk të deklaratave të bujshme që bën në emisione. Së fundmi ishte e ftuar në emisionin radiofonik “Pop sugar” në Radio Travel...
Padyshim që Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare më simpatike. Bukuroshja është e përfolur edhe për hapat e rëndësishëm në karrierën e saj. Së fundmi ajo ka zgjedhur të relaksohet në një pishinë ku momentet më pikante i ka përcjellë në rrjetet sociale. (TemA)
Urren zhurmat, kafshatat e zhurmshme dhe përplasjet e buzëve që shumë vetë bëjnë kur hanë? Me shumë mundësi të duken të bezdisshme edhe personat që hanë kokoshka në kinema, krah teje. E ç'mund të thuash për ata që përtypin çëmçakëz në mënyrë të zhurmshme? Të urryer! Ka shumë mundësi që bezdia që...
Emri i modeles Kejvina Kthella vazhdon të lakohet në rrjetet sociale. Së fundmi në internet është duke qarkulluar në mënyrë virale një video ku modelja gjatë një interviste televizive nuk kupton pyetjen e moderatores. Disa kohë më parë, Kejvina ishte e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” me...
Një tjetër “inc1dent” është shënuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, atë të “Big Brother VIP”. Pas këngëtares Semi Jaupaj, edhe aktorja Arjola Demiri ka treguar më shumë seç duhet për publikun, duke ekspozuar pjesët e saj int1me. Teksa po bisedonte në pishinë më banorët e tjerë, aktorja ka humbur...
Arbana Osmani ka është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndanë shpesh detaje nga jeta e saj familjare e po ashtu edhe profesionale. Së fundmi në Instastory ajo ka treguar se sot ka shtruar një drekë për familjarët. Pjata kryesore duket se është bërë nga vjehrra e saj, të cilën...
Adelina Ismaili festoi dje 41-vjetorin e lindjes. Me këtë rast, këngëtarja e njohur publikoi në Instastory një foto, ku shfaqej totalisht e zhv3shur. “Ditëlindje si kjo”, shkroi Ismaili krahas fotos. Urimet për këngëtaren kanë qenë të shumta, dhe një pjesë të tyre ajo i ka publikuar në Instastory. Në to duket edhe festa...
E ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” ishte këngëtarja shumë e njohur Bleona Qereti, e cila ka rrëfyer një episod epik nga koncerti i saj në Londër, ku kishte performuar së bashku me Rita Orën. Bleona rrëfen se i kishte ndodhur disa herë të mos e paguanin në koncerte...
Artisti kontrovers nga Prishtina, Astrit Ismaili i ka cuditur të gjithë me pamjen dhe performancën në Bienalen e Athinës. Tematika e këtij viti e Bienales së Athinës është “Eklipsi që ëndërron dritën”. Performanca e tij përfshinte muzikë dhe interpretim, ku është prezantuar si “Miss Kosova”, i veshur me një fustan plot...
Aktori Olsi Bylyku ka nisur emisionin e tij në Youtube, të titulluar "Roped with Olsi". I ftuari i mbrëmjes ishte aktori Ermal Mamaqi dhe dyshja realizuan rubrikën "Dare or Slap". Olsi dhe Ermali i drejtuan pyetje njëri-tjetrit, një prej të cilave ishte: "Olsi, ti u largove nga "Portokalli" për në...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com