Sot është një ditë shumë e dhimbshme për fashion bloggeren e njohur, Armina Mevlani e cila me anë të një postimi në “Instagram” ka dhënë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të njeriut të saj të shtrenjtë Armina sot ka humbur gjyshen e saj me të cilën, ashtu si...
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka thënë se ishte shumë i zënë dhe se nuk ka mundur ta gëzojë zonjën e Parë, Melaninë, me dhuratën e ditëlindjes. Zonja e Parë e SHBA-ve dje ka festuar ditëlindjen e saj të 48-të, shkruan Klan Kosova. Epo, më mirë të...
Nuk kanë kaluar as 2 ditë qëkur Arkimed Lushaj (Stresi) u la i lirë, pasi akuzohej për përdorim të lëndëve narkotike, dhe u shoqërua në polici, dhe më pas u la i lirë. Por dje ai ka publikuar një këngë ku shihet teksa konsumon marijuanë dhe me kallash në duar....
Bella Hadid, një emër mjaft i përfolur në  botën e showbizit, por dhe një ndër modelet më të famshme në botë. Ajo është fytyrë e shumë brendeve të njohura, e ndërsa  njëkohësisht hyn në listën e modeleve më të paguara. Hadid njihet për natyrën serioze dhe vetëm në raste...
“Vjedhja” e këngëve ndërmjet artistëve nuk është më një çudi pasi e dëgjojmë shpesh të ndodhë këtë fenomen. Këtë rradhë bëhet fjalë për Elsa Lilën e cila është akuzuar nga kompozitori i njohur Genti Lako ku sipas tij ka “vjedhur” këngën “Buzët më ishin tharë” e cila është produksion i...
Alesia Bami është nder modelet më të njohura në vend. Fotot e saja nënrrjete sociale bëjnë namin me ‘like’ dhe shumë komente, ku kryesisht i bëjnë meshkujt. Me siguri pjesa më e madhë në statistikat e Instagramit të Alesian tregojnë se është gjinia mashkullore. Fotot me bikini nuk mungojnë...
Kejvina Kthella është një ndër vajzat më të lakuara në media. Që në pjesmarrjen e saj të parë si velinë në emisionin “Xing me Ermalin” ajo mori vëmendje të menjëhershme. Bukuroshnja është po ashtu edhe shumë aktive në rrjetet sociale. Ndërsa sot ajo ka ndarë me ndjekësit fotot nga setet...
Luana Vjollca, sapo përfundoj me sukses emisionin e saj në Top Channel, “Shiko Kush Luan”. Bukuroshja këtë herë nuk do vijë me projekte në television por po përgatitet për një këngë të re Producenti i saj ka publikuar një foto në Instagram, ku na tregon se do të publikohet së...
Modelja më e njohur në botë, Irina Shayk, shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë. Irina Shayk dhe Braley Cooper para disa vitesh i dhanë fund beqarisë së tyre kurse tashmë janë edhe prindër. Të hënën ata u panë së bashku teksa kishin dal në...
E ftuar sot në rubrikën "Ka një mesazh për ty", tek "E diela shqiptare" ishte Antonela e cila tregoi historinë e dashurisë së saj me Ermirin të cilin e njihte që në fëmijëri. Ndonëse ata ndjenin për njëri-tjetrin, Antonela ishte martuar me dikë tjetër dhe me të kishte një vajzë....
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com