‘Përputhen’ është shndërruar në një ndër programet televizive më të ndjekura në ekranet tona. Mirëpo jo i pakët është kurioziteti se sa para ka fituar nga ky program, autorja e tij, Olsa Muhametaj. Ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjetet sociale të cilët e kanë pyetur sesa...
Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi është futur zyrtarisht në industrinë e muzikës. Vetëm pak më parë ajo ka publikuar këngën e saj të parë. Kënga titullohet “Deal” dhe një ndër protagonistët në klip është Atdheu. Në këtë projekt muzikor Ana shfaqet si një vajzë “self-made”. https://www.youtube.com/watch?v=czE4fTTH_wU Ajo nuk i ka kursyer skenat...
Reperi i njohur Visar Shala ka humbur një person të rëndësishëm në jetën e tij. Shala, i njohur me emrin e artit Skivi, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram njoftoi se gjyshja e tij është ndarë nga jeta. “Pusho në paqe gjyshe,”- shkroi ai duke...
Një debat me tone të forta ka ndodhur sonte në emisionin Përputhen +40, mes analistit Arjan Konomi dhe një prej konkurentëve, Armandos. Debati lindi pasi javën e kaluar ai i tha një prej konkurenteve aty, Stelës, “ik dil në semafor”, pasi kjo e fundit i tha “je si ato djemtë...
Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni ka udhëtuar së fundmi drejt Dubait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të postimeve të shumta në rrjetet sociale. E dini kush po e shoqëron Tean në këtë udhëtim? Miku i saj, Geraldi. Ish-konkurrentja ka publikuar video pranë tij në Instastory,...
Ditën e enjte u luajt në stadiumin “Air Albania” derbi Partizani-Tirana, sfidë e cila përfundoi me rezultatin e paqtë 0-0. Në shkallët e stadiumit u vu re djali i kryeministrit Edi Rama, Gregor Rama, i cili kishte shkuar për të mbështetur skuadrën e tij të zemrës, Tiranën. Mirëpo krah tij...
Tea po shijon pushimet në Dubai. Ish-konkurrentja e "Përputhen" është treguar shumë aktive në rrjete sociale duke postuar foto e video nga pushimet, por imazhi i fundit i ka habitur ndjekësit. Shumë prej tyre kanë aluduar se Tea është shtatzënë pasi në foton e fundit shfaqet me barkun e rrumbullakosur. "Je...
Jasmina u rikthye sot në “Për’puthen” për t’i bërë një surprizë mikes së saj, Olës, me rastin e ditëlindjes. Kjo ishte hera e parë që ajo kthehej sërish në emision, që pas daljes çift me Andin. Mirëpo pas daljes marrëdhënia e dyshes mori tjetër drejtim dhe Andi me Jasminën...
Dy prej konkurrentëve të emisionit, Ndriçimi dhe Lindita, në fakt njihen jashtë emisionit “Për’puthen”. Burime ekskluzive për “Iconstyle.al” bëjnë me dije se dyshja bashkëjeton prej kohësh jashtë kryeqytetit, ndërkohë që në ekran bëjnë tjetër lojë. Lindita u fut në emision me pretendimin se kishte ardhur nga Italia posaçërisht për të...
Pas ngjarjes së çuditshme ku Sara u largua çift me Atdheun ndërsa ishte deklaruar për Geljanin, ky i fundit është rikthyer në studion e Për’Puthen. Sindi dhe Geljani më parë zhvilluan një takim romantik të dy por gjithcka u shkatërrua pas deklaratës së Sarës. Në një takim 4 minutash ditën e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com