Ledri Vula flirton me fansen në mes të koncertit dhe i habit të gjithë me deklaratën e tij!(VIDEO)

Videoja e Ledri Vulës gjatë një koncerti është bërë virale kudo në rrjet. Ai i ka kapur dorën njërës prej fansave të tij, teksa kjo e fundit i ka thënë: Ta ha zemrën.

Reperi ka ripërsëritur fjalinë e saj dhe fansat e tjerë në sfond kanë reaguar menjëherë.

“Të fala Sarës, të fala nuses, nusja ta ha më shumë”, janë shprehur ata.

Në këtë moment Ledri është shprehur: Nusja më shumë? Ende s’jam martuar.

VIDEO => https://www.instagram.com/panorama.plus/?utm_source=ig_embed&ig_rid=0f36581b-ebe3-4412-badc-1ac4498909e8