Soni Malaj është aq “zjarr” me bikini sa nuk i reziton dot as ish-bashkëshorti, ja komenti që i bën (FOTO)

Gjatë verës, të gjitha vajzat e showbizit shqiptar nuk ngurojnë të postojnë në rrjetet sociale foto me bikini për të ekspozuar linjat e tyre trupore. Të njëjtën gjë ka bërë dhe këngëtarja Soni Malaj, e cila njohet për format seksi, pasi palestrohet prej shumë vitesh.

Këngëtarja shfaqet shumë joshë dhe seksi në fotot me bikini në plazh. Soni ësht aq “hot” sa nuk ka rezistuar as -sh-bashkëshorti i saj, balerini Mirko Luccarelli, i cili i ka komentuar.

Balerini i shkruan “Hot” në një prej fotove dhe ndërveprimi i tyre i shkurtër, por flirtues vazhdon si më poshtë:

– “Po çfarë do të thotë ‘hot’?”, në italisht.

– “Do të thotë ‘caliente’, ‘sexy’, a duhet të vazhdoj?”

– Aaa tani e kuptova.

Soni dhe Mirko u njohën në “Dancing With the Stars”. Ata janë prindër të një vajze, Anës. Në fund të vitit 2015, këngëtarja u divorcua nga balerini por marrëdhënia e tyre vijon për shkak të vajzës dhe kanë kontribuar sëbashku në rritjen e saj.