Përplasen dy automjete në Lezhë, dy të plagosur, njëri prej shoferëve në gjendje të rëndë, po transmetohet drejt Traumës

Një aksident është regjistruar në aksin Lezhë- Laç, pranë kryqëzimit të Shënkollit. Dy automjete janë përplasur me njërit-tjetrin dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se njëri prej drejtuesve të mjetit është në gjendje të rëndë për jetën.

Policia dhe ambulanca drejt vendit te ngjarjes.

lajm ne perditesim..