Fiton 40 mijë paund në muaj duke shitur foto “të nxehta”, pozat ia realizon partneri

Një 30-vjeçare ka thënë se fiton 40 mijë paund në muaj pasi la punën e saj në çerdhe, për të shitur foto s*ksi në OnlyFans.

Bukuroshja Emily Ward, poston imazhe me të brendshme në kanalin e saj ku ka 30 mijë abonentë, që prej kohësh po pëson rritje.

Deri më sot ajo ka arritur të blejë një “Audi RS” dhe një “Range Rover”. Me të ardhurat e fituara nga “OnlyFans”, ajo ka kryer dhe disa operacione estetike në trup dhe në fytyrë.

Partneri i saj 33- vjeç nisi ti bënte fotot me të brendshme, ku pastaj ajo i postonte në rrjetet sociale.