“Iliri është lojtar më i fortë”, Donaldi bën deklaratën e papritur: Unë si budalla jam përfshirë…(VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Egzona e ka pyetur Donaldin se cili mendon ai se është lojtar më i fortë midis tij dhe Ilirit.
“Mendoj se Iliri është lojtar më i fortë se unë”, ka thënë Donaldi.

Banorët e tjerë kanë ndërhyrë duke shtuar se Iliri është më pak i përfshirë emocionalisht se Donaldi.
Ky i fundit ka thënë se është përfshirë si “budalla”, por dy javët e fundit ka ndryshuar sjellje sepse do që ta fitojë lojën e “Big Brother Vip”.

VIDEO => https://www.instagram.com/tv/CY0zJbjhT9R/?utm_source=ig_embed