Artan Hoxha nxjerr foton e Ramës dhe Lindita Nikollës që po qarkullon me shpejtësi: Do të shaj Luli, nuk të mbetet…

Kryetari i PD, Lulzim Basha është përplasur ashpër me kryeparlamentaren Lindita Nikolla, që në nisje të seancës.

Në nisje të seancës plenare, Basha i është kthyer ashpër Nikollës, duke i thënë se është manekinë dhe i merr urdhrat nga të tjerët.

Lidhur me këtë debat ka reaguar dhe gazetari Artan Hoxha. Ai ka publikuar një “meme” që po qarkullon në rrjet ku shfaqet kryeministri Rama me Lindita Nikollën dhe shoqëruar me shkrimin ironik ku kreu i qeverisë këshillon Nikollën duke e paralajmëruar për Lulzim Bashën.

Postimi i Artan Hoxhës