Vapa “i merr frymën” modeles shqiptare, çmend fansat me foton n*do

Vildane Zeneli është një ndër personazhet më të ndjekura të showbizit shqiptar për shkak të pozave tejet s*ksi që ajo poston.
Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh poston foto nga përditshmëria dhe projektet e saj, në të cilat shfaqet shumë sensuale. Së fundmi bukuroshja brune ka ndarë më fansat një “foto të nxehtë”, ku shfaqet pothuajse e zhveshur, ndërsa mbulon me duar pjesën e gjoksit.
“Shumë nxehtë dreqi e mori”, shkruan Vildane krahas fotos që nuk i lë vend më tej imagjinatës së ndjekësve.