Erion Braçe flet hapur dhe paralajmëron goditjet e forta në vendin tonë

Zv.kryeministri Erion Braçe përmes një postimi në rrjetet sociale zbulon se çfarë fshihet pas lëvizjeve të fundit të SHBA-së në vendin tonë.

Braçe shkruan se goditja e korru.psionit dhe e pasurive të të korruptuarve nuk është personale, por SHBA shikon dëmin që ato i sjellin ekonomisë së vendit tonë në tërësi.

Postimi i plotë: