Kryeministri Rama merr surprizën që nuk e priste pas fitores së zgjedhjeve të 25 prillit, publikon videon që po shpërndahet me shpejtësi

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pak çaste më parë në rrjetet sociale një video që pon shpërndahet me shpejtësi. Disa muzikantë, me dajre dhe klarinetë i kanë uruar kryeministrit Rama suksese për fitoren që kori në zgjedhjet e 25 prillit.

Ata thonë se shteti dhe gjithë Shqipëria duhet të ketë mbarësi dhe të shtohen të mirat.

Edi Ramës i uroj fitore edhe mbarësi. Edhe shteti edhe gjithë Shqipëria të ketë mbarësi dhe o zot i madh e bëftë Zoti mbarë e mirë. Të shtohen gjithë gjërat”, shprehen ata.

VIDEO => https://www.instagram.com/ediramaal/?utm_source=ig_embed