Kryeministri Rama largohet nga Tirana për pak relaks, zgjedh këtë vend për të pushuar dhe publikon foton e veçantë

Tani që zgjedhjet kanë përfunduar dhe partia socialiste u shpall fituese, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur shkojë në jug me familjen për të pushuar. Mëngjesin e sotëm kryeministri Rama publikoi një foton me djalin e tij të vogël, Zahon në Vuno.

“MIRËMËNGJES nga Vunoi”, shkruan Rama.