Pandeli Majko merr lajmin e keq!

Në Partinë Socialiste kryeson bindshëm Belinda Balluku në Tiranë, e cila ka 5575 vota.

Ndërkohë që Majko i cili deri tani nuk ka mandat deputeti ka vetëm 792 vota dhe rrezikon shumë.

Tjetër senatore e PS-së është edhe Mimi Kodheli e cila renditet e 21-a në listë dhe deri tani ka marrë vetëm 658 vota vota.