“Më të keqen e kemi hedhur pas krahëve”, kryeministri Rama del me mesazhin e rëndësishëm që në mëngjes (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një mesazh të rëndësishëm teksa iu uron gjithë shqiptarëve një fundjavë të qetë dhe plot besim.

Rama shkruan se tashmë më të keqen e kemi hedhur pas krahëve dhe më të mirën e kemi përpara.

“MIRËMËNGJES

Fundjavë të qetë dhe kini besim, më të keqen e kemi hedhur pas krahëve, më të mirën e kemi të gjithën përpara

#shqipëriabuzëqesh”, shkruan Rama.