“Shikojeni dhe dilni xhiro nesër”, nuk ndalet Rama, publikon videon që çdokush duhet ta shikojë

Pas shumë thirrjeve për të respektuar masat e qeverisë në kuadër të luf.tës kundër COVID-19, kryeministri Edi Rama ka publikuar një tjetër video. Në video-mesazh shfaqet një 39-Vjeçare angleze e cila është e prekur nga koronav1rusi

Postimi i Rames

🔴 39 VJEÇ 🔴 NË LONDËR🔴 SHIKOJENI DHE DILNI XHIRO NESËR SE DO JETË KOHË E BUKUR😡

Gepostet von Edi Rama am Freitag, 20. März 2020