REPLIKAT/ “Të palojë edhe pak pare”, Rama i përgjigjet komentuesit: Ti...

Kryeministri Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm nëpërmjet një statusi në Facebook, pamjet nga transformimi dhe shndërrimi nga e kaluara e shëmtuar qytetin e...

Prerje 50 euro me nr serie të njëjtë, të àrrestuarve u...

Kur kanë kaluar 5 muaj nga grabitja në Rinas, bëhet e ditur se janë gjetur një pjesë e parave të grabitura. Paratë e sekuestruar të...

Ngjarje e dh.imbshme, Ledio v diq në ak sident ne Itali,...

T.ragjedi e dytë për familjen nga Elbasani e cila h umbi djalin Ledio Cërrikut. 19 vjeçari për dy ditë mbushte 20 vjec. Ai h umbi...

LAJM I FUNDIT/ Shpèrthim tritoli në një banesë në Kamëz, zbulohet...

Një shpèrthim tritoli ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një banesë në Kamëz, në të cilën fatmirësisht nuk ka pasur njerëz në momentin e...

LAJM I FUNDIT/ Shpèrthim tritoli në një banesë në Kamëz, zbulohet...

Një shpèrthim tritoli ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një banesë në Kamëz, në të cilën fatmirësisht nuk ka pasur njerëz në momentin e...

“Një vjeshtë e tmerrshme”, ja parashikimi se çfarë e pret Ballkanin

Ndryshim moti dhe parashikime jo te mira per Ballkanin. Stuhi te forta, rrebeshe, madje edhe permbytja apo rreshqitje dherash do te “shqetesojne” Ballkanin deri...