Moderatorja e Top Channel Xhemi shehu është gjithmonë aktive në rrjetet sociale dhe bëhet shpeshherë pjesë e mediave rozë. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto nga palestra, ku shfaqet duke bërë ushtrime me trajnerin e saj. Mirëpo, edhe këtë herë nuk kanë munguar komentet e shumta. Njëri prej tyre e...
Nëse zyrtarisht Berisha e konsideron protestën e 16 shkurtit si një protestë kundër mashtrimit qeveritar ndaj qytetarëve dhe gjendjes së vështirë që sipas tij qeveria e re ka krijuar në vend, varfërisë etj, nga vetë familja biologjike e organizatorit të protestës vjen një përgënjështrim tronditës. Nusja e djalit të Berishës,...
Rozana Radi ka postuar një foto jo shumë të zakonshme në profilin e saj të “Instagram”- it. Rozana shihet në një foltore të Kuvendit, veshur me të brendshme dhe sipër një robdeshambër ngjyrë floriri. Në dorën e saj të djathtë mban një këpucë, ka vendosur syze optike dhe në mendjen...
Prej tre netësh, Festivali Sanremo ka marrë vëmendjen e të gjitha mediave dhe publikut të gjerë, për komentet për këngëtarët dhe për moderatoret. Mediat italiane raportojnë se moderatorët e Festivalit kanë fituar nga 25 mijë euro deri në 600 mijë euro. Mësohet se 25 mijë euro është paguar dhe moderatorja...
Reperi i njohur Stresi u arrestua mbrëmjen e djeshme nga ana e policisë së Tiranës. Kjo e fundit ka njoftuar se arrestimi i Arkimed Lushajt, i njohur si Stresi u bë pas disa muaj hetimesh, si anëtar i një grupit kriminal që operonte në Tiranë. Uniformat blu thonë së gjatë...
Ministrja e Arsimit, Besa Shahini i ka dhënë fund beqarisë. Shahini do të martohet me deputetin e Kuvendit të Kosovës, Dardan Molliqaj. Sipas gazetës Blic, pritet që çifti të kurorëzojë dashurinë e tyre ditën e dielë në një nga restorantet e Tiranës. Gjithashtu mësohet se do të jetë një ceremoni e vogël...
Pak ditë më parë filloi punimet Parlamenti dhe pa dyshim nuk kishte se si të mungonte aty paparazzi ynë, në kërkim të fotove pikante që bëjnë lajm. Dhe lajmin e parë për këtë vjeshtë duket se do të na e japë Elisa Spiropali, një nga ministret e qeverisë Rama...
Debati mes Linda Reit dhe zëvendës presidentes së Partisë Konservatore nuk ka të ndalur. Modelja ka ironizuar Bushatin duke i thënë se imazhi i burrit i duhet për t'ia blerë varëset e floririt. Këtu kjo e fundit ka treguar se ka aq fakultete sa të blejë një herë në dy muaj...
Herë pas here moderatorja e njohur Luana Vjollca, tregohet spontane në emisionin e saj. Këtë mbrëmje, atë do e shohim duke bërë pompa. Kjo shfaqet në promom e emisionit, në të cilin Luana së bashku me Mozzikun dhe Getonjon ulet për të bërë pompa. Moderatorja ka veshur një fustan të...
Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo.Modelja braziliane u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe larg Cristiano Ronaldos, dhe ka magjepsur të gjithë të pranishmit me veshjen e saj në festivalin e muzikës.Një fizik për t’u dëshiruar dhe dekolteja tejet e...