Gossip Archives - Tema e Ditës
Ndarja e çiftit Frencesco Totti-Ilary Blasi bëri shumë bujë për shkak të aludimeve për tradhti nga të dyja palët. Ish-kapiteni i Romës ka qenë i pari që ka vendosur të thyejë heshtjen dhe të sqarojë një herë e mirë se si qëndron e vërteta në gjithë këtë histori. Në një rrëfim...
Këngëtarja Rina Balaj ka qenë mjaft e pèrfolur së fundmi në mediat rozë, fillimisht për ndarjen nga i dashuri i saj, dhe së fundmi për thàshethemet që nisën për raportin e saj me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Andi Artani. Gjithçka nisi nga foto që vetë Rina publikoi në Instastory, ku shfaqej...
Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata i ka mërzitur të gjithë fansat e saj. Përmes një postimi në Instastory, ajo ka njoftuar se është detyruar të anulojë një koncert në Zvicër për shkak të proble'meve shën'detësore. Këngëtarja nuk ka dhënë detaje, por i ka kërkuar falje fansave duke thënë se do...
Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat e saj fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku në të shumtën e rasteve bëjnë pjesë edhe videot satirike në TikTok. Së fundmi, ajo publikoi një video...
Modelja me famë botërore Emily Ratajkowski ka kërkuar d1.v01.rc nga bashkëshorti i saj, Sebastian Bear-McClard. Në mes të th.sheth3.meve për trà.dhtì, sipas mediave të huaja, 31 vjeçarja ka paraqitur kërkesën për d1.v0.rc të enjten në Gjykatën e Làrtë të Manhatanit. Lajmi për ndàrjen e tyre doli në dritë rreth dy...
Beatrix Ramosaj është një ndër vajzat të cilat ndiqet jo vetëm nga ndjekës shqiptarë por dhe nga të huaj. Të gjithë e dini miqësinë që këngëtarja ka me futbollisitn e njohur Neymar dhe shumë figura të tjera të njohur, por së fundmi ajo i ka tërhequr vëmendjen një tjetër artisti...
Atdhe Xharavina një nga personazhet më të pëlqyera nga publiku është shpesh herë në vëmendje të mediave rozë. Atdheu ka marrë pjesë tek emisioni “Kepi i Tundimeve” nga ku dhe ka hequr dorë për ta vazhduar më tepër si pasojë e përkeqësimit shëndetësor të tij. Së fundmi ai ka shkuar në...
Sezoni i ri i emisionit të dashurisë "Përp'uthen" do ketë shumë ndryshime. Fillimisht do të kemi një prezantuese të re, Ori Nebijajn, një opinionist të vjetër (që mos të keqkuptohemi të vjetër në program) që është Arjan Konomi dhe krah tij një vajzë që vjen po nga eksperienca të...
Arsimi i lartë nuk është gjithmonë i përballueshëm, por studentët e gjejnë një mënyrë që të arrijnë të paguajnë për mësimin e tyre. Madje një 19-vjeçare i ka habitur të gjithë! Kseniya shpreson që një ditë të bëhet një infermiere e kualifikuar. E për të përballuar shpenzimet e universitetit, studentja...
Rasti i rëndë i përdhunimit të 11-vjeçares në Prishtinë vijon të ndezë debat në rrjetet sociale, ku shumë personazhe publikë kanë zgjedhur të reagojnë. Së fundmi ka qenë moderatorja Fjoralba Ponari, e cila ka replikuar me një ndjekës në Instagram. Moderatorja publikoi një koment në Instastory në lidhje me rastin...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com