“Visi nuk vdes kurrë”/ Kushërira e Ervis Martinajt thyen heshtjen,nxjerr “sekretin” familjar!

Teksa zhdukja e Ervis Martinajt është kthyer në lajmin që ka bërë më shumë bujë këto kohë, një tjetër reagim ka ardhur nga një njeri i afërt i tij.

Bëhet fjalë për një postim në Tik Tok nga kushërira e tij, e cila teksa ka pozuar me luanin, e ka shoqëruar videondhe komentin: “Dhurata që i la familjes dhe shoqërisë Visi.”

Në një prej komenteve, ajo shkruan gjithashtu se “Visi nuk vdes kurrë”.

Kujtojmë se luani i Ervis Martinajt është mjaft i njohur në rrjetet sociale dhe shumë personazhe të njohur kanë postuar me të.