FOTOLAJM/ Rama shfaqet si qytetar i thjeshtë, çon Zahon tek lodrat në një qendër tregtare

Këtë fundjavë që lamë pas, kryeministri Edi Rama zgjodhi ta kalonte në kryeqytet. Ai është parë teksa shoqëronte të birin, Zaho në një prej qendrave tregtare.

Rama u fotografua teksa qëndronte i ulur në një bar, ndërkohë i biri po luante me lojërat e tij të preferuara.

Mesa duket, kryeministri ka zgjedhur që fundjavat t’ia dedikojë familjes, duke e lënë për pak momente politikën dhe punën.