FOTO/ Pasioni veror i Wanda Narës, bukuroshja e njohur bën “boom”

Wanda Nara ka nisur pushimet, edhe pse jemi vetëm në qershor. Bukuroshja e njohur nuk heziton të ndajë me fansat momente nga jeta e saj. Partnerja e sulmuesit të PSG, Maurito Icardi dhe vetë futbollisti vizituan vende të ndryshme te Afrikës, nga ku postuan fotografi interesante.

Së fundmi, Wanda ka vijuar të befasojë fansat me format e saj. Në publikimin e fundit duket një foto e nxehtë, teksa ka zgjedhur të shkruajë disa fjalë. “Unë gjithmonë e dua verën” – shkruhej në Insta.

Çifti i njohur ka kaluar një periudhë të vështirë në fillimin e vitit, ku u përfol për një ndarje të mundshme. Gjithçka ka kaluar dhe për të harruar momentet e këqija…nevojitet vera.