Bràktis Dubain për…/ Këngëtarja shqiptare pròvokon nga “ishulli i VIP-ave” (FOTO)

Duket se pushimet nuk kanë të mbaruar për këngëtaren e njohur, Enca Haxhia. Pas turit të saj në vendet ekzotike, tashmë ajo është duke shijuar rrezet e diellit në ishullin grek, Mykonos.

Enca nuk ka ngurruar që me miliona ndjekësit e saj të postojë foto e video, ku shfaqet pròvokuese dhe s*ksi, si gjithmonë.

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, duket tejet “hòt” me badin blu, në imazhet që iu ka “servirur” ndjekësve në profilin e saj.

Ndërkohë ju kujtojmë që ditë më parë Enca publikoi një foto në Instagram ku shfaqej me një fustan roze. Këngëtarja kishte vendosur dorën tek barku dhe kaq mjaftoi që të nisnin aludimet se ajo është në pritje të ëmbël. Zërat u mohuan menjëherë nga këngëtarja e cila publikoi në Instastory një artikull të një media online duke thënë që edhe pesë vite nuk ka në plan të bëhet nënë.

“Edhe nja 5 vite s’e kam në mend. E vetmja pritje ime e ëmbël është për këngën dhe pushimet e radhës”, shkroi ajo.