Publikohet videoja që po ‘thyen’ rrjetin, Donaldi dhe Beatrix në momente int1me, Monika bën reagimin EPIK

Big Brother VIP është kthyer në kryefjalën e mediave rozë, ku çdo veprim i banorëve komentohet dhe shikohet me detaje. Së fundmi një video e Donaldit duke u pùthur me Beatrix në dhomën e ndjenjës ka marrë vëmendjen. Mirëpo detaji që ra më shumë në sy ishte Monika që nuk ua ndante sytë. Ka qenë Iliri që është çuar dhe e ka ‘kthjelluar’ duke e prekur te koka.