Fotot e Arjola Demirit në krah të ish-bashkëshortit 10 vite më parë, nuk keni për ta njohur

Aktorja e njohur Arjola Demiri është aktualisht pjesë e spektaklit Big Brother Vip. Gjatë kësaj shfaqjeje Demiri ka treguar edhe për marrëdhënien e vështirë të saj me ish-bashkeshortin Alex Boshnjaku.

Arjola u rrëfyë se Qemali i njohur si Ajax aktualisht, e ka dhunuar fizikisht duke i shkaktuar asaj depresion dhe mendim për të vrarë veten. Rezulton se Boshnjaku, Qemali apo Ajaxi pak rëndësi ka, është emër i njohur në botën e krimit. Kjo pasi emri i tij u përmend në masakrën e ish-Bllokut në tetor 2018 ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha dhe u plagosën Ervis martinaj dhe Eljon Hato. Boshnjaku u akuzua për mos kallëzim krimi dhe dyshohet se është mik i Ervin Matës.
Këto janë foto të çftit Demiri dhe Boshnjaku të para 10 viteve kur të dy kanë dalë së bashku. Vihet re se Arjola Demiri atëherë ka qenë mjaft ndryshe nga ajo që është sot, madje është vështirë për ta njohur.