Marina dhe Getoar prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës

Marina dhe Getoari janë bërë mbrëmjen e djeshme prindër për herë të parë.

Moderatorja bukuroshe solli në jetë një vajzë. Express ka mësuar se emri i vogëlushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.

Veç mamai Marinës dhe babi Getoar dhe teze Luana është shumë e lumtur për ardhjen në jetë të mbesës së saj.

“Ndjesia më e mirë në botë” shkruan ajo në një postim në rrjetet sociale.