Pas shumë muajsh në àrrati, Stresi nxjerr videon e papritur

Reperi i njohur Stresi është kthyer në Shqipëri, pas shumë muajsh që ndodhej në àrrati. Ai ka publikuar në Instagram një video nga aeroporti i Tiranës ku prindërit dolën për ta pritur.
Kujtojmë se disa muaj më parë Stresi paralajmëmroi rikthimin, duke k3rcënuar publikisht dhe ofenduar me fjalë bànale të gjithë ata që nuk e kanë mbështetur.

VIDEO => https://www.instagram.com/p/CU-AJBCgh7d/?utm_source=ig_embed