Erion Braçe doli me reagimin e rev0ltuar, Artan Hoxha i kthehet ashpër dhe ia numëron ‘një për një’

Mbrëmjen e djeshme në ndeshjen Shqipëri-Poloni tifozët shqiptarë hodhën shishe në fushë.

Për këtë akt reagoi edhe ish-zv.kryeministri Erion Braçe, i cili e quaji rrugaçëri.

Mirëpo në postimin e Braçes nuk ka munguar as një reagim nga gazetari Artan Hoxha.

Postimi i plote: