E pyesin kur do të martohet, Robert Berisha jep përgjigjen epike

Këngëtari dhe moderatori, Robert Berisha ka zbuluar nëse është single apo në një marrëdhënie dashurie.
Pyetjes nëse është i martuar apo beqar, ai me shaka u përgjigj: “Njeriu vetëm një herë bëhet budall”.

Kujtojmë që kohët e fundit Roberti po përflitet se është ribashkuar me Norën. Thashethemet nisën në momentin që çifti shkuan me pushime bashkë me vajzën e tyre, Renee.