Video që po ‘thyen’ rrjetin/ E gënjeu duke i thënë se po shkonte në treg, gruaja kap ‘mat’ burrin me të dashurën në qendrën e vaksìnimit, shihni reagimin e saj

Një video po shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale, ku shihet reagimi i ashpër i një brazilianeje që ka zbuluar tradhtìnë e bashkëshortit të saj.

Ky i fundit, i kishte thënë gruas se do të dilte për të bërë Pazar, por në të vërtetë, ai ishte duke shkuar për të shoqëruar të dashurën, në një qendër vaksìnimi.

Ai nuk e kishte ditur që e shoqja, po në të njëjtën ditë dhe orar, do të ikte për të bërë vaksìnën dhe mësoi tradhtìnë e të shoqit.

Më pas gruaja ka nisur t’i sulmojë të dashurën e burrit, ndërsa ky i fundit, mundohet të qetësojë gruan.

Si pasojë e dashura ka pësuar disa dëmtìme të lehta, ndërsa nuk dihet ende asgjë për fatin e burrit.