“U prehsh në paqe miku im”/ PS në zi, Taulant Balla jep lajmin e hidhur (Emri+Foto)

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka ndarë pak çaste më parë në rrjetet sociale lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të kreut të Organizatës Kombëtare të Veteranëve të LANÇ, Rustem Peçit.

Balla shkruan se PS i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Peçi dhe gjithë anëtarëve të Organizatës Kombëtare të Veteranëve të LANÇ.

Postimi i plote