Cilët janë djemtë më të mirë në se*s? Befason gazetarja Lekatari me përgjigjen

Gazetarja Zhaklina Lekatari me hapjen e blogut të saj, ku trajtohen çështje të lidhura me eròsin, ajo është cilësuar edhe si vajza që thyen ‘tabu’.

E ftuar në “Nuk është karantinë”, Zhaklina ka folur për stërvitjen dhe kohën që kalon në palestër, duke theksuar se marrèdhënia s*ksùale, sipas saj, nuk hyn te ushtrimi fizik, por shërben për të çliruar hormònet.

E pyetur nga moderatori Eni Shehu, se cilët janë djemtë që kryejnë marrèdhënie s*ksùale më mirë, gazetarja ka thënë me plot humor: “Ata që janë të dobët dhe të shëmtuar”.

Më tej, ajo i është përgjigjur edhe pyetjes se cili është pozicioni që kërkon më shumë kalori.

“Nëse është djali, është kur ai e mban te krahët vajzën se normalisht do më shumë kalori”, tha Zhaklina, e cila njihet për përgjigjet e drejtpërdrejta dhe pa komplekse. Noa.al