“O shpirt, kur do bëjmë s*ks bashkë”/ Gazetarja e njohur shqiptare i habit të gjithë, tregon çfarë i kërkoi Fatos Nanos në sy të bashkëshortes së tij (Foto)

Njihet nga të gjithë me emrin Paloma, gazetarja Rudina Demneri ka treguar sot detaje nga karriera e saj në media. E ftuar në emisionin ‘Wake Up’, Paloma rrëfeu një ndër inc1dentet e saja më të sikletshme.

“Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë s*ks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi fundi, do haja ndonjë shùplakë ose nga ai ose nga ajo.

E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shume alk00l dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta ngàcmoja”, kujtoi Paloma duke qeshur.