Kryemadhi rrëfehet si asnjëherë më parë për jetën intime: S*ks për herë të parë bëra me…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka dhënë të tjera detaje për jetën intime. Në një lidhje telefonike për Ftesë në 5, ajo rrëfeu se Meta ka qenë eksperienca e saj e parë.

Ajo gjithashtu tregoi se nuk e ka kontrolluar kurrë Metën.

“Por s*ksi kohët e sotme ka ndryshuar, nuk është më turp. Nuk do doja që vajzat e mia ta kishin s*ksin eksperiencë, por do doja ta bënin për dashuri dhe me njëriun e zemrës të plakeshin. Po unë Ilir Metën nuk e kam kontrolluar kurrë, as telefonin as xhepin e tij. Por po të gjente një më të mirë, le të vazhdojë të jetë i lumtur,” tha Kryemadhi.