Ana e ‘Përputhen’ i lë të gjithë pa fjalë, shihni çfarë i bën këngëtarit shqiptar në mes të emisionit (VIDEO)

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ Ana Lleshi ishte e ftuar dje në emisionin “n’Kosovë Show”.

Aty ajo foli për emisionin nga i cili u largua, pasi theu rregullin kryesor. Ana tha se nuk i intereson mendimi i të tjerëve dhe se e jeton jetën si do ajo vetë.

Kështu edhe veproi, pasi në një moment ajo pùthi këngëtarin e emisionit. “Do puthemi çik, pse ke turp, këtu je dhe pa kamera”, i tha Ana dhe më pas i dhuroi një pùthje ne faqe.