‘Rama të pranojë hetim të plotë’, këshilltari i kryeministrit ironizon Bashën: Prishe gjumin dhe dole në zyrë, të ka ngelur ora te Saliu…

Këshilltari i kryeministrit Rama, Endri Fuga ka reaguar pas deklaratave të Bashës, në përgjigje të Kreut të Qeverisë.

Fuga ironizon Bashën duke i thënë se ka prishur gjumin që ka dalë në zyrë në fundjavë, teksa shprehet se hetimi mund të vazhdojë, pasi Rama nuk i ndalon hetimet, siç bën Berisha.