Presidenti Meta njofton ndarjen nga jeta të mikut të tij të ngushtë, ja mesazhi prekës i Kreut të Shtetit

Presidenti Ilir Meta jep lajmin e trishtë se ka humbur mikun e tij Arjan Kuçi.

Për Metën, “Arjani mbeti gjithmonë një shok i mrekullueshëm për të gjithë ne dhe një familjar i jashtëzakonshëm e patriot”.

Postimi i plote