Kejvina Kthella shfaqet pa reçìpeta (FOTO)

Kejvina Kthella është mësuar tashmë të mahnisë ndjekësit me postime h0t dhe mjaft prov0kuese. Së fundmi, modelja ka bërë të njëjtën gjë duke publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto, në të cilat shfaqet e veshur plot stil.

Edhe pse dukej e veshur thjesht, në sy binte gjoksi b0mbàstik, pasi bukuroshja kishte zgjedhur të mos vishte sytjena. Me një palë xhinse ngjyrë blu dhe me një bluzë të shkurtër, Kejvina theksoi belin e hollë dhe linjat s*ksi.

Kejvina nuk është angazhuar më në projekte televizive, pasi për momentin, fokusi i saj është modelingu.