Ervin Salianji pranon për herë të parë lidhjen e dashurisë, kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën?

Ish deputeti Ervin Salianji ka folur mbrëmë për herë të parë për jetën private.

Gjatë një sfide në ‘Shiko kush luan’ për të hapur petat e byrekut, Salianji zbuloi se është në një lidhje dhe se po bashkëjeton me dikë. Ai refùzoi t’i përgjigjej pyetjes “Me kë”, duke e mbajtur sekret identitetin e partneres.

Më tej, Salianji zbuloi se ka mbajtur dhe lidhje të fshehtë.