E lidhur me këngëtarin e njohur shqiptar? Shoqja e ngushtë i nxjerr sekretin moderatores Kiara Tito

Moderatorja Kiara Tito mundohet që jetën e saj private ta mbajë sa më lar vëmendjes së mediave.

Për një kohë të gjatë në media u përfol për një lidhje të saj me këngëtarin Butrint Imerin dhe së fundmi thashethemet se është në një romancë dashurie me Young Zerkën.

Sa i përket Butrintit, dyshja nuk janë më bashkë, ndërsa me Zerkën, Kiara tha se e konsideron si mundësi gjatë një loje në “Shiko kush luan”.

Megjithatë përpos thashethemeve e lajmeve në mediave, Kiara në të vërtet është në një lidhje e këtë e zbuloi shoqja e saj e ngushtë, Liesa.