COVID-19 i mori jetën ish-zv.kryeministrit shqiptar, reagon i pikëlluar Rama dhe zbardh mesazhet që shkëmbenin

Kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllimet e tij të sinqerta për ndarjen nga jeta te ish-zv.kryeministrit të PD, Bashkim Kopliku si pasojë e COVID-19.

Rama shkruan se nuk e ka njohur kurrë personalisht, por ishin bërë miq nga mesazhet që shkëmbenin shpesh.

Postimi i plotë: