U transportua me urgjencë te Trauma pas atentatit në Shkodër, burimet nga spitali zbulojnë si është gjendja e shefit të policisë Mentor Hasanaj

Shefi i Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe, Mentor Hasanaj mesditën e sotme u transportua me urgjencë nga spitali rajonal i Shkodrës në Tiranë te spitali i Traumës për mjekim të specializuar pas atentatit që iu bë.

Mësohet se gjendja e Mentor Hasanajt është stabël dhe ndodhet ai nën kujdesin e mjekëve.