Tayna ‘kopjon’ Dua Lipën, poston fotografinë që lë pak vend për imagjinatën

Reperja shqiptare, Tayna ka mahnitur fansat e saj mbrëmjen e sotme, teksa ka publikuar një fotografi ‘topless’.

Këngëtarja është shfaqur e zhveshur nga mesi e lart, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Pjesët intime ishin fshehur nga flokët dhe me duar, njëjtë si Dua Lipa, e cila duket se ka qënë edhe muzë frymëzimi për reperen. Diçka të tillë e ka konfirmuar edhe Tayna.

‘Dua Lipa më bëri ta bëj këtë’ shkruan Tayna në përshkrimin e fotografisë