Nuk pritej! Artisti me famë botërore i shpreh publikisht pëlqimin Marina Vjollcës (Foto)

Moderatorja Marina Vjollca ka tërhequr vëmendjen e artistit me famë botërore Dj Snake.

Marina ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë. Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, por jo vetëm! Dj Snake i ka komentuar një emoji, si për t’i thënë që ka qëlluar në shenjë.

Kështu, ai ka shprehur pëlqimin e tij për fotot e Marinës, e cila nuk i ka kthyer një përgjigje. Nuk dihet si mund ta ketë pritur dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi.