Modelja e kolme nuk lë vend për imagjiantën, “tërbon” ndjekësit (FOTO)

Ashley Graham i ka lënë pak vend pak imagjinatës. Modelja e kolme pozoi para pasqyrës e zhvèshur, duke ekspozuar asetet e saj.

32-vjeçarja, nënë e një fëmijë, ndau imazhin h0t me ndjekësit në rrjetet sociale dhe ngriti temperaturat.

Në selfien hot, Ashley Graham qëndronte e zhvèshur para pasqyrës duke mbajtur krahun mbi gj0ks për të mbrojtur modestinë dhe u pozicionua para lavamanit, në mënyrë që ti mbulonte pjesët int1me.

“Vajza e madhe nu.do,”- shkroi ajo krahas fotos.

Modelja është e njohur për format e saj trupore të bëshme dhe nuk ka turp t’i ekspozojë në rrjetet sociale.

Ashley Graham bëri historinë në vitin 2016 kur u bë modelja e parë e kolme që pozoi për kopertinën e Sports Illustrated Swimsuit Edition.