‘Kush ka sy le të shikojë kush ka veshë le të dëgjojë’, Rama publikon pamjet, i jep përgjigjen e prerë kritikëve

Kryeministri Edi Rama u ka kthyer përgjigje të gjithë akuzave të ardhura nga opozita dhe analistët lidhur me inceneratorët në vendin tonë.

“Kush ka sy le të shikojë kush ka veshë le të dëgjojë……. ndërsa qentë le të vazhdojnë sa më fort, se aq më shpejt karvani do shkojë përpara!”, shkruan Rama.

🔴 KUSH KA SY LE TË SHIKOJË KUSH KA VESHË LE TË DËGJOJË… ndërsa 🦮🐩🐕‍🦺🐕‍🦺🦮🦮🦮 le të vazhdojnë sa më fort, se aq më shpejt karvani do shkojë përpara!

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 21. Oktober 2020